Chef Dilek Sizlerle!

Hakkımda

Ben DİLEK SÜRMELİ,

Resim 102

05\07\1972 İzmit doğumluyum.Ama ben 3 Haziran olarak bildiğimden ikizler olarak kabul ediyorum kendimi…

Uzun bir bekleyişten sonra bende web sitemi açmış bulunmaktayım. Çok ama çok heyecanlıyım.Kuzenim Önder Sürmeli’ yede bana inandığı için emekleri için teşekkürler. Whirlpool Mutfak Sanatları Akademisi Profesyonel Aşçılık Eğitiminden 2007 de mezun oldum.Şuanda İstanbul’da ikamet edip ünlü bir İtalyan Restaurantında soğuk(salata&tatlı) bölümünde çalışmaktayım.

Çocukluğumdan beri mutfağa karşı müthiş bir sempatikliğim var…Belkide içimde biriken mutfak aşkı 34 yaşımda alevlendi ve aşçı olmaya karar verdim.Uzun süre düşündüm aslında yapabilirmiyim diye … neden olmasın dedim sonra kendi kendime hayat süprizlerle dolu denemekte yarar var kaybedecek hiç bir şeyimde yoktu… İyi mi kötü mü yaptım zaman gösterecek bunu tabiki ama şuan olduğum yerden çok mutluyum.Hedeflere ulaşmak aslında çok güzel bir şey . Bende sağlam adımlarla bu yolda ilerlemeye çalışıyorum.Keyfini süre süre ama hayattan kopmadan,çünkü kopulduğunda robot gibi oluyorsun işe git gel yemek ye yat…bana göre şeyler değil bunlar…Hergün yeniden doğmuş gibi sarılmalıyım hayata öğrenmem gereken çokkkk şey var çoookkk…………………………

Evet iş hayatımda bir değişiklik oldu onuda sizlerle paylaşmak istedim.İstanbul Taksim’de bulunan 5 yıldızlı bir otelin pastahane bölümünde görev almaktayım.Çok heyecanlı başladım inşallah da hep öyle devam eder. Pastahane tecrübem pek olmadığından bazen zorlanıyorum ama elimden geldiğince başarılı olmaya çalışıyorum.Yolun başındayım keyifli geçmesi dileğiyle…..